Cemre Kemer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cemre Kemer

Cemre kemer hakkında her şey... Ama tek cemre kemerle kalmadık grup hepsiyle ilgilide Her şey..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Vj Bülent 4 peynirli pizza şarkısını eleştirdi...

3 posters
YazarMesaj
glcnm.cmrm
Moderatör
Moderatör
glcnm.cmrm

Vj Bülent 4 peynirli pizza şarkısını eleştirdi... Empty
MesajKonu: Vj Bülent 4 peynirli pizza şarkısını eleştirdi...   Vj Bülent 4 peynirli pizza şarkısını eleştirdi... Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 5:45 pm

4 péynirli piizza hala bunDan şarkı olabileceğiNe İnanamıyorum Yok sosisliymiş Yok sosluymuş Gerçekten Şaşırdım Düşünsenize Arıyosunuz soslu olsun sosisli Olsun yhani bundan Şarkı olmuş sasırdım
Hepsiyi severim ama bu Şarkı gerçekten Tuhaf yhi ne diyim
Böle bi şarkı olmamalıydı arada 15 dk sonra yorumları okudu ve yorumlardan birinde bir kız sana hak veriyom bülentcim gerçekten hepsinin bu şarkısı cok saçma dedi bülette bende altını cizerek sölüyorum gerçelten öle ama hepsiyi severim albüm kapağını gördünüzmü bilmem ama 4 hepsi kızı arkaısnı dönmiş yüzleri yok hepsi yazıyor o hoşuma gittii dedi
CemRe*KoLik*Admin
Admin
Admin
CemRe*KoLik*Admin

MesajKonu: Geri: Vj Bülent 4 peynirli pizza şarkısını eleştirdi...   Vj Bülent 4 peynirli pizza şarkısını eleştirdi... Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:22 pm

onları ben varya onlar grup hepsimin güzel şarkılarını eleştiriceklerine kendi şarkılarına baksınlar dimi arkadaşlar
.!GüLce*KemeR.!
Admin
Admin
.!GüLce*KemeR.!

MesajKonu: Geri: Vj Bülent 4 peynirli pizza şarkısını eleştirdi...   Vj Bülent 4 peynirli pizza şarkısını eleştirdi... Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 11:49 am

KendiLeRini birşey zannediyorlar ama çok yanılıyorlar..

Herkes kendini gzll birr şarkıcı sanıyor...Ama bilmiyorlarki en güzll şarkıcı HEPSİ .!İstediqine cevap verir istediqine kapak..!

Vj Bülent 4 peynirli pizza şarkısını eleştirdi...
1 sayfadaki 1 sayfası